Jdi na obsah Jdi na menu
 


28/1/2009 - Co je u nás nového? Ani nic moc stále chodíme na agility a už jsme byli dvakrát na obedience v Řeporyjích. Přidány nové fotky (konečně):-)

6/10/2008 - V sobotu oslavil Gyzík své 1. narozeniny!!!! Protože jsem mu dala v sobotu košem kvůli závodům s kobuší, snažila jsem se mu to vynahradit v neděli. Den začal na prochajdě, pak jsme byli na hodině agility. Kde mu to moc šlo a kazilo to samozřejmě jen panička. No a hned potom jsme vyrazili na výlet do zoo. Spousta zvířátek, to se prckovi moc a moc líbilo...

23/9/2008 - Dlouho jsem neaktualizovala, takže to  vezmu vše najednou, co se od Brna událo. Při angině jsem se snažila Gyzyho naučit nějaké dogdancingové prvky, abych ho nějak zabavila. Učíme se válet sudy, dělat poklony, proplétání mezi nohama při chůzi, osmičky mezi nohama, otočky, panáčkování. Packy už Gyzy dává v podstatě kamkoli a naprosto spolehlivě. Na agility jsme začali skákat, při první hodině to byla katastrofa, vše bořil nebo podlézal. Při dalších to už ale bylo v pohodě a děláme i krátké sekvence. Sice to ještě někdy podleze, když je tam jen jedna tyčka, ale snad to odbouráme postupně. Další novina je, že si Gyzy vyrazil zoubek, no jo šikulka:-( Na chalupě nám stále utíká, už jsme pomalu bezradní ve vymýšlení toho kudy zase. A aby toho nebylo málo, tak se většinou ještě vyválí v kravinci nebo močůvce:-) V sobotu jsme byli po dlouhé době na poslušnosti, pořád čuchal a bylo to hrozné. Na obraně pak opět dělal, že vůbec neví o co jde. Nakonec ale kousl aspoň do peška:-) Tak jsme ho nechali.

11/8/2008 - V sobotu jsme se zůčastnili naší první výstavy v Brně. Výsledek nebyl nic moc a Gyzyho to tam vůbec nebavilo. A já si přivezla domů jenom anginu:-) S penicilinem v posteli si moc srandy neužijeme. Aspoň budeme mít příležitost trénovat další cviky z dogdancingu... Gratulujeme bráškovi Tigymu ke třetímu místu!!! Fotky budou brzy.

31/7/2008 - Gyzy má od dnešního dne čip. U veta byl sluníčko, vypadal, že si toho ani nevšiml:-)

16/7/2008 - Tak konečně jsem se dostala ke stránkám. Pilně jsme chodili na poslušnost i agility, bohužel o prázdninách se necvičí:-( Což nás mrzí, ale tak cvičíme aspoň doma. Učíme se i nějaké dogdancingové prvky, ačkoli se závodům věnovat nechci, ale Gyzy se aspoň zabaví. Přihlášila jsem nás na výstavu do Brna, bude první tak snad si neuřízneme ostudu. Zatím cvičíme postoj. Nové fotky doplním, co nejdříve.

14/4/2008 - Přidány nové fotky - jsou první, co jsme pořídili na agility (předem omlouvám kvalitu, nebo spíš nekvalitu:-)) Minulý týden na poslušnosti se Gyzy choval jako nevychovaný puberťák a okázale ignoroval vše, co jsem po něm chtěla:-( snad to bude zítra lepší... Jinak v Chs Z Černobílých se narodila Eny nádherná kupa štěňátek, GRATULUJEME!!!

31/3/2008 - Minulý týden na poslušnosti se Gyzy učel přecházet kladinu a skákat přes malou překážku, což mu moc šlo. Jinak jsme opakovali povely sedni, lehni, vstaň, přivolání a chůzi u nohy. A začali jsme se učit aport. Což nám moc nešlo, prcek je zvyklý míček pouštět, abych mu ho hodila znovu:-( Dnes jsme byli poprvé na cvičišti v motole na agility a budeme už chodit pouze sem. Probíhali jsme tunely (a šikulka si to od minule pamatoval, s tím mě dost překvapil:-)) Také šel přes kladinu, zkoušeli jsme slalom a houpačku.

16/3/2008 - nová aktualizace, doplněny nejnovější fotografie. Co se týče Gyzyho tak, v úterý na poslušnosti vůbec nechápal, proč nemůže běhat a lítat, jako na agility:-) a nějaké chození u nohy ho vůbec nezajímalo, snad mu to časem vysvětlím:-)

10/3/2008 - vůbec není čas, ale snad už se na to vrhnu:-) novinky z Gyzyho života jsou, že jsme začali trénovat poslušnost v ZKO Jinonice. Více než cvičení by ho bavilo hrát si s ostaními pesany, ale má i lepší chvilky, kdy se za piškotku chvilku snaží:-) a dnes jsme byli poprvé na agility. Učili jsmse se probíhat tunely a to Gyzíka bavilo moc...

17/1/2008 - první pokus o aktualizaci

15/1/2008 - založeny nové stránky